Çaykur Organik Çay

Çaykur Organik Çay
Görüntüleme Seçeneği:
Hızlı Görüntüle

Çaykur Organik Hemşin 400gr

(0)
19,00TL

Organik Hemşin Çayı, Hemşin organik havzasında üretilen, üretimden tüketime kadar her aşaması sertifikalanmış, hiçbir aşamasında kimyasal kullanılmamış Türkiye' nin en kıymetli çaylarındandır. Sağlıklı yaşam ve kaliteye önem verenlerin ilk tercihidir. Çaykur'un bu çayının IMO sertifikası bulunmaktadır...

Stokta yok
Hızlı Görüntüle

Çaykur Organik Hemşin Teneke 400 gr

(0)
23,00TL

Hemşin organik çay havzamızda sertifikalı tarımsal üretim ile tarladan tüketime kadar her aşamasında kontrol edilerek üretilen, nefis aroması, burukluğu ve tadı ile organik çay farkını yaşatan bir Çaykur ürünüdür.     Ağırlık: 400gr..

Hızlı Görüntüle

Çaykur Organik Rize 400 gr

(0)
20,00TL

Hemşin organik çay havzamızda sertifikalı tarımsal üretim ile tarladan tüketime kadar her aşaması kontrollü, tüketicilerimize sunduğumuz organik çay keyfini yaşatan bir Çaykur ürünüdür.     Ağırlık: 400gr..

Hızlı Görüntüle

Çaykur Organik Zümrüt Yeşil

(0)
11,00TL

Organik çay havzası olan Hemşin yöresindeki Organik çay bahçelerinin itina ile seçilmiş çay filizlerinden üretilen, iri taneli olarak harmanlanan organik yeşil Çaykur ürünüdür.     Ağırlık: 125gr..

Hızlı Görüntüle

Çaykur Yaprak Yeşil 150 gr

(0)
10,00TL

Demlenerek tüketim amacıyla doğu Karadeniz bölgesinin özel çay bahçelerinden itina ile seçilmiş çay filizlerinden üretilen, iri taneli olarak harmanlanan doğal bir Çaykur ürünüdür.     Ağırlık: 150gr..

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor